Z deníku Au Pair

9/27/2017

19.9.2017
Malá Božena:,,Hele a jak se vlastně vaří čaj?"

20.9.2017
Ten jejich pes sežere na co přijde. Žere boty, hračky, toaleťák, dámské spodní prádlo, sežral mámu, sežral tátu no a nedávno se mu podařilo sežrat nějaký kus látky, který se mu zasekl v prdítku při tom, když se to snažil vytlačit ven. Malá mu to z té řitě musela vytahovat, bylo to jak sledovat Pohádku O velké řepě. Táhnou, táhnou, ale nevytáhnou. A dnes sežral ponožku. Celou pánskou ponožku. Zatím nevíme jestli sežral jen jednu nebo dvě. Tak uvidíme zítra. Zůstaňte s námi.

21.9.2017
A do polévky tady přidáváme led.

26.9.2017
Pro ty z vás, které teď postihla chřipka, mám pár amerických tipu a triku, jak bojovat s 40. horečkami.
1. Důležité je, běhat po baráku nahatý s Bárbínou v ruce. 
2. Nepřikrývat se. Nechat větrák at vas ofukuje.
3. Pokud teplota stoupne na zmíněných 40. stupňů, je potřeba nanuk. Ale jen jeden páč je v nich cukr a všichni členové rodiny musí mít BMI okolo 18. ...
4. Podáváme náhodně ibalgin jak si vzpomeneme.
5. Pijeme limonády a coca coly, protože bylinkové čaje jsou moc horké a musel by do nich být podáván led.
6. Podáváme polévku s ledem.
7. Sprchovat se a měnit si pyžámko pravidelně, i když ani nevidíte kde jsou dveře, abyste nezapáchali.
8. Vyvarujte se veškerým vitaminům, jak už v tabletkách, tak v ovoci. Mamka říká, že je tam moc cukru (né ta moje díky bohu).
9. Nejlépe si pozvěte nějaké vzdálené rodinné příslušníky na večeři, aby vám to zabraňovalo ležet v klidu v posteli a abyste se měli před kým předvádět.Amerika mi opravdu dává hodně do života. Učím se i nové léčebné metody. Bohužel už je to druhý týden, co čekáme až zaberou a pořád nic. No tak snad zítra.

26.9.2017 
Jen bych vám ještě chtěla říct, že v sobotu o půlnoci na veterině byla nalezena druhá Pantátova ponožka, která se ztratila v pondělí ráno. Nalezla ji paní veterinářka v řiti našeho roztomilého pejska, Karla. Všem, co posílali modlidbičky velice děkujeme, Karel už je zase ten veselý pazgřáb, kterého známe z dřívějška.

27.9.2017
Přijel k nám cirkus.

Probouzím se za deset sedm. První věc, co chytám do ruky, je Raid - sprej proti broukům, páč kde žije zlo, žijou i brouci. Ale všechno dobrý, poněvadž dnes už půjde malá Božena do školy. Těším se, protože další díl ze série Můj Malý Poník už nezvládnu. Probouzím malou Boženu polozpěvem a připadám si jako Jiřina Jirásková, když zpívala Papapá v Slunce seno, ale to jsem ještě nevěděla, že můj celý svět se zbortí za 0.09 sekund.
,,Já nejdu do školy. Ja mám zase teplotu. My to vůbec nechápeme, proč mám zase teplotu."
Hořelo to ve mně jak v Ohnivém poháru. Byla jsem v šoku že polévka s ledem, váleni se na podlaze a hraní si na prasátko a oblékaní Bárbínek ji nevyléčilo.

No nic. Půjde k doktorce. To budu mít klid a mír v srdci aspoň na hodinu. Opět nahazuju úsměv a pozitivní náladu a říkám si, že horší už to ani nebude. A hle. V zápětí přisuptí Karel! Za ním řevu, že jsem si myslela, že už konečně přišli na to, ze snědl pana Souseda. Po dvaceti minutách boje, tři dospělý lidé, jedeno dítě a ruka Boží, drží psa za obojek. Karel sežral velké Boženě použité kalhotky! A ty hned ze dvou důvodů musí ven.
1. Stály víc než měsíční nájem na Žižkově.
2. Nikdo mu už nic z prdele tahat nechce.

Doslova jsem viděla, jak se těm dvou Bohoušům nad hlavou rozsvítila žárovka. ,,Nalijeme do něj hydrogen peroxid!'' zněla, dle mého, poslední slova, který ten nebohý tvor uslyší ( s výjimkou - doprdele stůj, neboj, to nebolí a kur*a Karle). Po celé té procedůře tam ležel jak kohoutek v komoře, nožky měl nahoře..
A to všechno pro jedny posrané kalhotky.

PS: Právě sledujeme 126. díl Můj Malý Poník.

  • Share:

You Might Also Like

0 komentářů