JAK NA RŮŽOVÉ VLASY?

1/15/2016

Pro každého, kdo touží po dočasné změně vlasů je na světě skvěla věc, která se jmenuje HAIR COLOR MOUSSE neboli barevné pěnové tužidlo
Já jsem dřív toužila po změně hodně, ale nemám odvahu na nic trvalého, proto většinou sáhnu po barevném spreji, o kterém jsem vás informovala už v jednom článku TADYanebo vyzkouším barevné tužidlo. Tužidlo se ke mně dostalo jako dárek a já jsem se nemohla dočkat, až ho vyzkouším. Nic velkého jsem od něj neočekávala a skoro jsem nevěřila tomu, že to bude nějaká radikální změna.Vlasy před barvením jsem měla blond. Sem tam hnědé pramínky.
Podle návodu jsem tužidlo použila a nechala na vlasech sotva pár minut. Výsledek mě dost zaskočil. Čekala jsem jen lehké odlesky do růžova. Místo toho se mi na hlavě objevila fuchsiová. Na blond pramenech se tužidlo chytlo skvěle, ale na hnědé pramínky už nestačilo. Barva se každým umytím postupně, velice pomalu, vymývala a přecházela do světlejší růžové. Mně se vlasy líbily nejvíc, když měly odstín jahodového milkshakeu. Po 3 týdnech mi barva vlasů připomíná něco mezi světlou růžovou a velice světlou oranžovou.Pro ty z vás, kdo se bojí velkých změn jako já je toto nejlepší cesta. Přeju vám krásný víkend.


  • Share:

You Might Also Like

1 komentářů

  1. Ta tmavá růžová se mi vůbec nelíbí, nejhezčí je opravdu ta světlá! :))

    OdpovědětVymazat