DIY

DIY: ORGANIZÉR NA ŠPERKY

10/07/2015Mám ráda věci čisté, uspořádané podle nějakého řádu a jsem nesvá, když mi někdo nevrátí věci na jejich místo, nejvíc "úchylná" jsem na své věci na věšáku, které mám roztříděné podle barev a tvaru oblečení a hned vím, jestli si někdo něco mého půjčil.

Svůj pokoj mám ráda prostý, tím nemyslím bílé holé stěny, ale nemám ráda, když je místnost přeplácaná zbytečnými věci třeba na komodách, takže všechny mé věci mám řádně uložené v šuplících anebo ve skříni.

Dát všechny šperky do jedné malé šperkovničky občas může být problém. Je v tom chaos, náhrdelníky se vám zamotají do jednoho velkého chuchvalce, prstýnky a náušnice se tam krásně ztratí a vy pak ani nemáte chuť něco hledat. Já jsem to vyřešila jednoduše a ráda bych se s vámi chtěla o mé řešení podělit.

Ze všeho nejdřív budete potřebovat nástěnku. My jich máme doma několik a určitě i vy nějakou najdete a pokud ne, stojí pár korun.


Bílý roh tam je proto, že už kdysi jsem v sobě probudila tvůrčího ducha, jenže pak jsem musela umývat nádobí a duch uhasl.

Já chci okraje nástěnky bílé, ale klidně běžte do červené nebo jakékoliv barvy, co vám bude ladit do pokoje. Použila jsme obyčejnou temperu a drží skvěle.


Připravte se na to, že můžete udělat nepořádek a proto nástěnku podložte papírem, ať si nepřiděláváte zbytečnou práci s úklidem.

Temperu jsem si dala do kelímku od jogurtu a přidala jsem vodu - té jsme přidala až moc, lepšího krytí docílíte bez vody. Nenašla jsem nikde štětec a proto jsme použila houbičku na umývání a musím říct, že super.


Celé jsem to pečlivě natřela a nechala schnout. Mezitím jsem si připravila šperky a špendlíky.


Sežeňte si hřebíčky nebo tyhle skvělé plastové háčky na nástěnky. Všechno si PEČLIVĚ přeměřte a zaklepte na místo, kde chcete nástěnku. Já jsem si vybrala skříň.
Potom už je jen na vás jak si nástěnku ozdobíte a jak a kam co umístíte,


Já mám jako první náramky na bílých špendlících, potom mám druhou řadu s prstýnky a náušnice, které jsou z H&M a stály 149kč a pokaždé, když je vidím se do nich znovu zamiluju.


V poslední řadě znovu na bílých špendlících mám náhrdelníky a poslední jsou klíčky.

  • Share:

You Might Also Like

1 komentářů