OUTFIT

8/27/2015


Tak si říkám, že po dvou měsících je ten nejlepší čas na outfit :D.  Ta obrovská pauza, co tu teď kralovala nemá žádnou speciální výmluvu, jen jsem chtěla na chvilku vypnout od anonymů a od lidí, co mají potřebu neustále shazovat něčí snahu plnit si sen nebo si vybudovat něco vlastního.

Léto se blíží ke konci, pokud máte pocit, že jste naprosto promrhali prázdniny, stejně jako já, když plýtvám svým drahocenným časem mojí nejoblíbenější aktivitou sledování seriálů, tak nezoufejte, mohlo být hůř. Mohlo by se vám stát, že vám dům obsadí uprchlicí, mohly byste otěhotnět, ztratit po 2 týden IPhone, probudit se v cizím městě  v cizí zemi a tak dále. Při takových představách mi den strávený relaxem v posteli s bezinkovou limonádou a filmy nepřijde tak špatný.

Posledních pár dní prázdnin můžete využít piknikem, procházkami, posledními večírky nebo jako já trávit čas s kamarádkou, udělat si výlet do Brna a tam v Ann Christine objevit naprosto dokonalé tričko. Já když jsem to tričko viděla musela jsem si ho jít hned zkusit a hned ho mít, i přesto, že to znamenalo, že se celý den nenajím (určitě to každý zná). Každý detail na něm mi přijde naprosto dokonalý. Počínaje výstřihem, který je tak akorát, přes stříbrnou přesku (pro mě mohla být zlatá) až po delší předek, který je řasený. Nejsem velký fanda červené barvy, ale do téhle jsem se zamilovala.

"WHEN IN DOUBT WEAR RED"
Bill Blass
 
Zároveň nejsem v týmu černé, zvlášť v létě, a proto mám na sobě bílé elastické kalhoty, které naprosto zbožňuji. Není na nich nic zajímavého, ale to, čeho jste si určitě nevšimli je to, že jsou to high waisted kalhoty. Všechny kalhoty nebo šortky v mé skříni jsou s vysokým pasem a všechny  nově pořízené trička a svetry jsou crop. Je to moje posedlost, hlavně proto, že se v tom cítím dobře a sexy i když by někdo mohl namítat, že je to na jinou postavu než mám já. Ale lva přece nezajímá, co si o něm ovce myslí! 
 
 
 

Kalhoty - H&M
Tričko - Ann Christine
Balerýnky - Humanic 
Kabelka - Mohito
Fotky - Denisademark

Užijte si fotky stejně jako zbytek léta. Těm, kteří sem chodili a čekali na nový článek, stejně tak jako těm, kteří mě podporovali a psali mi nebo mě zastavili, pochválili a řekli něco milého bych chtěla moc poděkovat, vy si to možná neuvědomujete, ale pro mě to znamená hrozně moc. Děkuju ♥

  • Share:

You Might Also Like

3 komentářů

  1. Máš skvělou postavu a crop tops jsou pro tebe jak stvořené. Příjde mi, ze jsi hodně zhubla od posledního článku. Nechceš udělat článek o cvičení a stravě? Mimochodem, to tričko je naprosto perfektní.

    OdpovědětVymazat
  2. ten tvůj zadek k nakousnutí..

    OdpovědětVymazat
  3. Chutná ti moje bezinková limonáda? To mám radost :)

    OdpovědětVymazat