OUTFIT

7/11/2015Minulý týden jsme si udělaly výlet na rockový koncert do Tovačova. Koncert byl určen pro sdružení Šance, které se aktivně podílí na pomoci dětem s hematologickým a onkologickým onemocněním a často pořádají různé akce. 
I když to byla rocková akce, já jsem si vzala oblečení, co je mi blízké a protože jsem celou cestu řídila, tak i pohodlné. Podle mě jednoduché a elegantní, když jsem viděla v čem tam byli ostatní lidé, tak mi přišlo, že jsem se snažila až moc i když jsem vzala první, co jsem viděla. 

Crop top už jste u mě viděli, já ho poslední dobou nosím skoro pořád a kombinuju jej se sukněmi i kraťasy s vysokým pasem. Je to pohodlné a sexy i pokud si nejste 100% jisté svým tělem. Konečně jsem našla černou sukni s vysokým pasem, která je upnutá a přitom se nevyhrnuje při každém mém kroku. Co mě na ní nejvíc překvapilo bylo to, že je vlastně z Lidlu a přitom je nádherná a kvalitní. Musím říct, že velkou roli v tom hrají předsudky, co si budeme vykládat.. 

Když jsem přemýšlela, co s vlasy tak nejdůležitější opět bylo pohodlí při řízení. Takže vlasy vyčesat nahoru a natočit je. Působí to romanticky a nevinně. Make-up mám podle Kaylie Jenner, tutoriál najdete o pár článků níže. A co se šperků týče tak hodinky jsou must have, náušnice mám decentní ve tvaru srdíček a k tomu masivní prstýnek. Všechno v mé oblíbené zlaté barvě.
  • Share:

You Might Also Like

0 komentářů