ONLINE H&M NÁKUPY - SLEVA AŽ 70%

7/15/2015

Obchod H&M jsem si v poslední obě hodně oblíbila a to díky nákupům online, jelikož v nejbližším obchodě ve Zlíně mi přijde, že se tam věci moc nemění a pokud ano, tak jsou to kousky, co mě vůbec nezaujmou. Náhodou jsem o víkendu rozklikla stránky H&M a viděla jsem, že High Wais šortky a kalhoty, na které jsem měla zálusk delší dobou jsou o několik stovek levnější. No a když už jsem v tom byla, tak jsem začala hledat další a další věci, znáte to..Pletený kardigan - 269 KčVěci jsem objednávala dvakrát. První balíček jsem objednala 9.7. a přišel mi dnes teda 15.7., ale důležité je to, že jsem to objednávala ve čtvrtek večer, takže se přes víkend nic nedělo, jinak věci chodí do 2-4 dnů. U tohoto balíčku jsem platila poštovné, protože já trubka jsem si nevšimla, že do 13.7. měli poštovné zdarma. Druhý balíček jsem si objednala následující den a přišel mi společně s balíčkem prvním, teď už bez poštovného. 

Strašně moc se mi líbí jak balíčky vždycky přijdou. Nepřijdou pouze zabalené v pytli nebo krabici jak jste pravděpodobně zvyklí, přijdou jako taška, v které v obchodech dostanete váš nákup. Jediný rozdíl je ten, že je samozřejmě zalepená z obou stran. 


Každý kousek je samozřejmě zvlášť zabalený a poskládaný v plastovém pytli. Až věc vytáhnete zjistíte, že si s tím dali takovou práci, že je oblečení i vyžehlené. Jsou to sice maličkosti, ale i na těch záleží.


Se vším, co přišlo jsem nadmíru spokojená. Sedí mi velikosti, materiál i kvalita se mi zatím moc líbí a oblečení je na živo ještě hezčí než na fotkách. To je vždycky strašák. Na oblečení se určitě můžete těšit v outfit postech, které pro vás chystám.

Věci tam najdete teď neuvěřitelné levné a pokud se ještě zaregistrujete k odběru TADY  dostanete 25% slevu a jeden vámi vybraný produkt při nakupování online.

  • Share:

You Might Also Like

2 komentářů

  1. Pekne kousky sis poridila, ja mam HM celkem rada, takze mrknu spise do obchodu.
    http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

    OdpovědětVymazat