NIKE WMNS FLEX

7/02/2015


Ahoj, nedávno jsem psala, že jsem si konečně po několika letech koupila nové boty na běhání. Já jsem se absolutně zamilovala do těhle krásek a jiné jsem prostě nechtěla. Jenže problém byl v tom je sehnat. Jediné místo, kde jsem je viděla byly pochybné facebookové stránky a to radši žádné jak takové.

Na tyhle boty jsem narazila úplnou náhodou na stránkách Deichmannu. Láska na první pohled,bohužel bez mého čísla. Tak moc jsem je chtěla, ale bohužel nikde nebyly a tak jsem byla nucena volat do obchodů ve Zlíně, nejdřív mě prodavačky nalákaly, že určitě budou na skladě ať zůstanu na telefonu, potom mi po 10 minutách řekly, že je nemají. No nenaštvalo by vás to? :D Nakonec jsem si boty musela za rezervovat až v Brně a osobně si je tam vyzvednout, ale stálo to za to!

Tenisky jsou až neuvěřitelně lehké a doslova mi přijde, jako bych chodila na mráčku. Skvěle se přizpůsobily noze, nikde mě netlačí ani neodírají. Mnohem pohodlnější než Nike Air Force One.
Co mi trochu vadí z estetického hlediska je to, že v teniskách jdou až moc vidět ponožky a nevzít si je, je sebevražda, hlavně ve 30°.
Jejich barva je něco mezi fialovou a růžovou s křiklavě oranžovými detaily. Ačkoliv oranžovou barvu moc nemusím, tady se mi hodně líbí. Podrážka, jak vidíte, je bílá a poměrně vysoká, takže mám hned přes metr osmdesát.

Dnes jsem boty kombinovala sportovně a to s šedým crop tričkem a černými leginy, boty díky tomu skvěle vyniknou a celkový outfit, i když jdete jen běhat, není nudný. Boty se mi líbí i k méně sportovnímu oblečení, ale k šatům bych si je rozhodně nevzala. 

Líbí se vám takovéto tenisky Nike nebo jste na něco miň holčičího? Přeju vám hezký zbytek týdne a skvělý začátek prázdnin.

Šedý crop - New Yoker
Leginy - Terranova
Tenisky - Nike W Flex

  • Share:

You Might Also Like

2 komentářů

  1. jsou dokonalé! já jsem oranžovou taky dřív nemusela, ale poslední dobou ji naopak vyhledávám a když tak přemýšlím, tak mé poslední Nikd botky jsou taky s oranžovými detaily! :D můžeme nafotit double Nike outfit! :3 :D <3

    OdpovědětVymazat