ESSENCE ÚLOVKY ZA 34,90KČ

7/10/2015

Ahoj, jak si užíváte prázdnin? Já doufám, že naplno jako já. Předešlý den jsem si udělala s kamarádkou výlet a zašly jsme se podívat, co je nového v DM a mile nás překvapilo, když jsme viděly, že téměř 60% zboží značky Essence bylo zlevněno. Trochu jsme se v tom popřehrabovaly a já vám teď ukážu, co jsem si přinesla, i když jsem si původně jela jen na lepidlo na řasy, které tam nebylo, jsem nadmíru spokojená.

Každý kus kromě laku na nehty a oční linky mě stál jen 34,90kč tož je úplně za pusu.
Barvu laku, který stál kolem 50kč, jsem si úplně zamilovala a chtěla jsem si ho koupit už několikrát. Nakonec jsem tak udělala a z barvy jsem pořád nadšená, ale nehty jsou za den už pořádně obouchané, ale upřímně jsem ještě nenašla lak, co by vydržel déle jak 2-3 dny. Jestli o nějaké značce, co vydrží víte, dejte mi vědět do komentářů.
Linka na oči je klasická černá, chtěla jsem si koupit linku od Astoru nebo Dermacolu, ale rozhodující pro mě byl štěteček, ten jsem chtěla tenký na detaily a tenhle to perfektně splňuje. Zbytek věcí jsem si vybírala podle toho, jak se mi zalíbily a podle toho, jestli je využiju. Zatím se nejvíc těším na paletku All about chocolates, protože má nádherné hnědé odstíny a já jsem teď úplně in love do nude odstínů.
Určitě se zajďete podívat do vašeho DM, rozhodně neodejdete s prázdnou a k tomu budete mít radost za ušetřené peníze, které se o prázdninách hodí.

 • Share:

You Might Also Like

3 komentářů

 1. Oni mají trochu odlišné ceny v DM a v Rossmannu, něco mají stejně, něco jinak. Tohle qatro jsem si taky koupila a ještě 3 různé paletky po 6 stínech, no koupila jsem toho prostě hodně. :D Lepidlo měli v Rossmannu za 34,90, i řasy a trsy v této výprodejové ceně. :) Super ceny :))))

  Zvu tě do mé soutěže: Giveaway na červenec

  OdpovědětVymazat
 2. Ach ta paletka se mi libi.
  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat