EOS balzámy

6/28/2015

Ahoj, tak konečně si můžu z mého wishlistu odškrtnout i druhou věc a tou jsou balzámy EOS. Pokud tak profláklé balzámy ještě neznáte jsou od značky EOS - Evolution of Smooth, přírodní kosmetika z USA.
Balzámy na rty jsou s přirozenými antioxidanty a s osvěžující chutí. Jsou z 95 % organické a 100 % přírodní. Neobsahují paraben a vazelínu. Obsahují antioxidanty, vitamin E, zklidňující bambucké máslo a jojobový olej. EOS balzámy by rty měly udržovat vlhké, měkké a hladké. Co možná hodně z vás potěší je to, že kosmetika EOS netestuje na zvířatech. A teď už konečně na balzámy samotné.

Celkem mám tři a jejich vajíčkový obal je úplně roztomilý a velice originální. Zároveň je obal pogumovaný s místem na palec, takže vám hezky drží v ruce, ale může být problém s tím, že pokud ho hodíte do tašky jen tak, stane se to, že se vám například od klíčů poškrábe. Já jsem si pro něj našla speciální přihrádku, takže se mi nepoškrábe a vždy vím, kde ho mám.


První balzám s designem, co připomíná velikonoční vajíčko je růžový se světle růžovými proužky. Příchuť má kokosového mléka a rozhodně to poznáte už při otevření obalu. Gramáž jako u každého eosového vajíčka je 7g.
Balzám ve fialovém obalu je stejně jako balzám v tmavě růžovém obalu limitka roku 2015 a samostatně se nedá koupit. Příchuť má Passion Fruit, komu by to vrtalo hlavou, tak je to kytička jménem mučenka. Na mě je ta chuť moc výrazná a sladká, takže tenhle balzám si schováván na horší časy.


Poslední balzám je teda Jarní limitka 2015, která přišla v jednom balení společně s Passin Fruit. Příchuť má vodního melounu a za mě úplně top, top, top! Chuť má hodně podobnou melounovým Orbitkám.
Na rtech vydrží poměrně dlouhou dobu a udržují je příjemně "vlhké". S příchutí vodního melounu mám ale trochu problém, protože je meloun moje nejoblíbenější jídlo, rty si pořád olizuju, takže je musím víc a častěji mazat.
To, že by měly nějaký zázračný účinek na popraskané rty si nemyslím, spíš jde o to, že když balzám hezky vypadá ráda ho vytahuju z kabelky a hraju si s ním a když k tomu ještě hezky voní, tak si ho hned dám na rty a tak to dělám celý den. Když si denně budete rty mazat jakýmkoliv balzámem, tak je jasné, že rty nebudete mít suché. Já už jsem někde psala,že na suché rty trpím docela dost a ani balzám EOS to zatím nezměnil, ale hodně jsem si ho teď oblíbila a nechybí mi nikde, kam teď jdu, taky mě "donutil" mazat si rty asi o 200% víc než jsem to dělala dříve.

Balzámy z jarní litmiky, které mají příchuť vodního melounu a mučenky jsou ze stránky MyEos.cz, Jelikož byly objednány v pátek, tak přes víkend jsem musela čekat, ale už v pondělí byly tady. Do krabičky jsem se zamilovala a mám ji schovanou v šuplíku. Informace na obalu jsou jen anglicky a nebo francouzsky,ale v dnešní době už to není problém.  • Share:

You Might Also Like

2 komentářů

  1. Super článek. Taky si chci EOS pořídit :)

    Life By Peggie

    OdpovědětVymazat
  2. Eos balzámy mě vždycky lákaly, chtěla jsem si alespoň jeden pořídit, ten meloun vypadá a zní zajímavě, taky miluju meloun! :) Ale trochu mě odrazuje cena, ale uvidíme. :)

    OdpovědětVymazat