Fialové vlasy?!

5/13/2015

Ahoj, než se pustím do toho hlavního, tak bych vám ráda řekla, že mě mrzí neaktivita na blogu, na komentáře a maily vám odpovídám pořád dál, ale poslední dobou na mě bylo všeho moc a potřebovala jsem si dát pauzu. 
Snad se vše brzy změní a vy se můžete těšit na outfity, budou články o vlasech, o bělení zubů doma, svetry "za pusu" a ještě mnohem víc :). Tak a teď konečně přejdeme k vlasům.


Rozhodně nepatřím k těm typem lidí, co by měli každý týden nové vlasy. 
V tomhle směru jsem velice opatrná a strašný srab, ale dnes jsem si řekla, že udělám změnu po tolika letech blond, chtěla jsem buď svetlou růžovou, fialovou nebo silver blond. 

Zašla jsem do Rosmanna bez nějakého většího očekávání a jako by to byl osud, limitka od Essence Hidden Stories hair spray chalk ve fialovém odstínu v akci za 19,90Kč. 


Nejdřív jsem si říkala, že to nechám na víkend, kdyby se to zvrtlo, ale neodolala jsem a vlasy jsem si nastříkala už dnes a teď se s vámi podělím, co a jak.

V první řadě jsem si dala staré tričko. 
Vlasy jsem si stříkala na zahradě se zrcátkem
Chvilku se nic nedělo a naráz hrozně moc barvy, snažila jsem se to stříkat rovnoměrně, ale bohužel neúspěšně a v polovině sprej došel (to jsem litovala, že jsem si nevzala ještě ten jeden, co tam zbyl). Díky tomu, že mám blond vlasy mi to chytlo vážně krásně a barva je super, ale obavám se, že u tmavých odstínů si sprej ani neškrtne

Prsty ještě teď nemůžu umýt a hřebínek po rozčesání zůstal taky fialový. 

Co se týče vlasů, tak na dotek je to katastrofa
Jsou tvrdé, jako byste si vystříkali na hlavu celý lak na vlasy, strašně vysušené a "zacuckané". I na fotkách jde dobře vidět, že vlasy nevypadají vůbec dobře, natož zdravě.

Dnes je den první se sprejem a tak jsem zvědavá jak dlouho vydrží a co se mi mezitím zabarví do fialova. 

Ikdyž jsem kromě ceny popsala vše záporně, tak musím říct, že do výsledku jsem se úplně zamilovala a mrzí mě, že mi nevyšel sprej
 
Líbí se vám moje nekompletní změna, měli byste odvahu něco takového udělat?

 • Share:

You Might Also Like

5 komentářů

 1. Mně se to strááášně líbí! Uplně Ti to sluší Barunko :)

  OdpovědětVymazat
 2. Waau vypadáš fakt parádně. Většinou se mi holky s pestrobarevnýma barvama vlasů moc nelíbí, ale tobě to vážně moc sluší a sekne ti to. Chtělo to hodně odvahy a proto dávám palec nahoru (y) . A trochu se mi zdá, že ti to pasuje k očím, ale možná se pletu...Jinak ještě jednou, PROSTĚ NÁDHERA ;)

  OdpovědětVymazat
 3. Waau vypadáš fakt parádně. Většinou se mi holky s pestrobarevnýma barvama vlasů moc nelíbí, ale tobě to vážně moc sluší a sekne ti to. Chtělo to hodně odvahy a proto dávám palec nahoru (y) . A trochu se mi zdá, že ti to pasuje k očím, ale možná se pletu...Jinak ještě jednou, PROSTĚ NÁDHERA ;)

  OdpovědětVymazat
 4. Mám ráda barevné vlasy a když je v tom červená nebo fialová, tak je to pro mě top :) Já bych taky do toho šla, je léto, barvy letí, tak proč je nemít i ve vláskách :) Sluší ti to

  OdpovědětVymazat