Perfect smokey eyes

4/15/2015

Jelikož se pomalu a jistě blíží víkend a s ním i zábava v klubech, připravila jsem si pro vás návod, jak na dokonalé kouřové oči, které jsou velmi dramatické, ale podle mě velice sexy. 
Jako první jsem použila oranžový oční stín do záhybu oka pomocí širšího blendícího štetce a ze stejného Tria - Moje Trio, 07 jsem použila hnědočervený stín který jsem nanášela stejným štetcem, ale nešla jsem tak vysoko nad záhyb oka a pořádně jsem ho rozetřela do ztracena, což je na kouřovém líčení to nejdůležitější.

Dále jsem vzala ten nejtmavější černý stín - Elf eyeshadow, SEDUCTIVE, a plochým štetcem na oční stíny jsem ho nanášela na oční víčko, ale dávala jsem si pozor ať nejdu příliž vysoko, to znamená, že nedávám stín nad ohyb oka, až pomocí tenčího štetce na blendění propojím černou s hnědočervenou a klidně na štetec nanesu ještě trochu hnedočerveného stínu.

Pokud je vše řádně propojené, přidám na oční víčko ještě trochu černého stínu pro ztmavení. Potom pod horní víčko na linku nanesu černou tužku na oči a dolní víčko propojím tenkou linkou černého stínu a mírně ho rozetřu s hnědočerveným stínem

Aby vaše oči vypadaly opticky větší, použijte na spodní linku oka bílou linku na oči, řasenku a pro vetší dramatičnost přidejte i umělé řasy. Na tvář jsem použila make-up, concealer - Astor Perfect stay 24h, 001 IVORY, pudr - Rimmel Stay Matte, 001 TRANSPARENT, bronzer na konturování - Rimmel Natural Bronzer, 021 SUN LIGHT, tvářenku s rozjasňovačem, kterým jsem trochu projasnila i vnější koutky očí a nude rtěnku.


Ze všeho nejdůležitější u všech očních stínů, je respektovat tvar vašeho oka, naučit se s tím pracovat, zkoušet to dál a dál, žádný učeň z nebe nespadl, a potom všechno rozetřít do ztracena pokud netoužíte po opaku. 


Přeju vám hezký zbytek týdne a doufám, že se vám dnešní článek líbil. 

 • Share:

You Might Also Like

8 komentářů

 1. Krásné líčení, moc ti to sluší. Máš nádhernou pleť a to nalíčení to krásně podtrhne.

  Maru UltimateChic

  OdpovědětVymazat
 2. Vypadáš fakt krásně a hrozně moc ti to sluší. Sice se v těch vašim holčičích věcech jako makeup, stíny.. moc nevyznám, ale přece ;-)

  OdpovědětVymazat
 3. Tvé líčení vždycky obdivuji, vypadá to dokonale! :) A taky máš moc zajímavou barvu očí, tak krásně prokouknou. Po té nude rtěnce se musím podívat :)

  OdpovědětVymazat
 4. Tak ty jsou moc super! Už se těším, až mi je uděláš :) A jinak jsi zase překrásná!

  OdpovědětVymazat
 5. toto líčenie na tebe vyzerá dokonale :)

  http://laurazoey.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat