H&M eshop online/ My new dress

4/03/2015Kdo má rád H&M, tak ho určitě potěšila zpráva, že obchod už je nyní i online a dokonce je do 19.4. DOPRAVA ZDARMA a pár kousků za 149kč! 


Najdete tam všechno, co je k mání v obchodech, je to přehlednější, všimnete si kousků, které byste v obchodě přehlédli (dokonce bych řekla, že je toho na internetu víc, hlavně u mužů) a u všeho sedíte na posteli a pijete kávu. 

Samozřejmě to má i své mínusy, jako je cena za dopravu, nemůžete si zboží vyzkoušet, občas zkreslené barvy a nemůžete se přehrabovat v kouscích za polovinu, ale za mě je to obrovské plus, protože už hrozně dlouho čekám na to, kdy bude obchod i online.

Já už jsem eshop vyzkoušela a můžu říct, že jsem spokojená.
Objednala jsem si Žerzejové šaty v růžové barvě, nad velikostí jsem nějak dlouho nepřemýšlela, vzala jsem si velikost, co mi v H&M vždycky sedí a vyšlo to. 


Šaty jsem objednala přes víkend a přišly mi v úterý, o všem mě informovali na e-mailu.
 Přišly zabalené v H&M igelitce, kterou dostanete při každém nákupu, byla pečlivě zalepená z obou stran, aby se k ní nikdo nedostal, bohužel jsem se tak těšila a rychle trhala, že jsem si nevzpomněla na to, že bych to mohla vyfotit, s ní tam byl doklad o zaplacení a doklad k vrácení zboží.

Snažila jsem se vám je vyfotit, ale byla to spíš jen taková ztáta času, jelikož barvy i tvar vypadaly úplně jinak než ve skutečnosti, ale o to víc se můžete tešit na jarní outfit článek s nimi ♥ a musím říct, že fotky na eshopu odpovídají realu, za což dávám velké plus.

Šaty sedí perfektně, dělají hrozně hezkou figuru a určitě v nich schováte i to, co nechcete, aby bylo viděl.

Ještě plánuju high waist šorky, ale přemýšlím, že ty si zajdu koupit do obchodu, abych je mohla vyzkoušet.A co vy, už jste si něco objednali, jste s tím spokojení nebo vám to příjde naprosto zbytečné?
 

  • Share:

You Might Also Like

1 komentářů

  1. Šaty jsou krásný :) Já bych to ale asi nevyužila on-line objednání, radši bych si to šla zkusit do obchodu

    OdpovědětVymazat