DIY

DIY: Stojan na štetce

4/18/2015


Pokud jste ještě nikde neobjevili ten pravý stojan na štetce, který by se vám líbil, v klidu si ho můžete vytvořit i vy doma během pár minut.
Nejdůležitější ze všeho, je najít ten správný tvar, může to být třeba menší květináč, větší sklenička od svíčky anebo v mém případě sklenice od kávy (tuhle kávu kupujeme už spoustu let a nikdy jsem si nevšimla, jak může být užitečná :D).


U sklenky, která byla původně s nějakou etiketou může dojít k problému, že je polepená lepidlem, které nechce dolů, na to je jednoduché řešení, stačí vzít vatový tampón s odlakovačem na nehty a lepidlo zmizí hned.


Když máte čistou sklenku, můžete začít, já jsem si vystačila s pouhými barevnými papírky, nůžky a izolepou.
Z barevných papírku jsem si vystřihla písmenka a složila LOVE a BEAUTY, potom jsem si vystřihla mini ananas ♥ na bílý papírek jsem si napsala povzbudivé věci a jedno srdíčko, pak už to stačilo jen nalepit a bylo hotovo. 

Já jsem se u zdobení držela pořekadla, že v jednoduchosti je krása a přesně takhle se mi to líbí, mám obrovskou radost z toho, že jsem si to vytvořila sama a zabralo mi to pár minut. Inspirovat se můžete vším, třeba jarem anebo jako já ananasem.

Přeju vám hezký zbytek víkendu.

  • Share:

You Might Also Like

1 komentářů