Skvělé štětce Jessup za pusu

3/08/2015


Zdavím u dalšího článku po hrooozně dlouhé době. Fotky a nápad mám už nachystané delší dobu, ale nebyl čas to všechno sepsat a když jo, tak zase zklamala technika. Mně konečně od pondělí začínají jarní prázdniny, takže teď mám soustu času všechno dohnat.

V dnešním článku se zaměřím na štetce od značky Jessup. Já jsem nad nimi uvažovala dobrý půl rok a to ze dvou důvodů a první je trochu povrchní, ale Jessup, co to je? V životě jsem nic takového neslyšela, ale nebudu soudit knihu podle obalu. No a druhý důvod byl ten, že ikdyž to každý vychvaloval, dokonce slečny psaly, že lepší jak Sigma štětce, pořád jsem tomu nevěřila.

Budou to dva měsíce, co jsem se je rozhodla objednat (překvapivě z Ebay) a měsíc, co už je mám doma. Já osobně make-up nenanáším už jinak než pomocí štětců. Vadí mi, když se namaluju a pak mám prsty umazané od makeupu a všechno vždycky zapatlám a ušpiním, taky se makeup 100x líp zapracuje do pokožky, přecejen nemáte super prsty, které by se dostaly všude, no a v neposlední řadě, je to hlavně hygiena.


Když mi štětce přišly byly zabalené pouze v nějakém plastu a plastovm sáčku, to mi nijak nevadí, ale co mě teda nepotěšilo, bylo to, že jeden ze štětců měl první část rukojeti poškrábanou.


 
Štětců mi přišlo celkem 10 - 5 velkých na makeup a 5 jejich "miminek".


 V sadě najdete štetce Angled, flat angled, round,tapered, flat a jejich menší verze.

Štětce jsou syntetické, nádherně husté, drží svůj tvar a na dotyk jsou jako plyšáček, což je to nejdůležitější, rozhodně vás nesmí škrábat ani pichat, zvláště v očním okolí, kde je kůže slabší. Jediný, který mi přijde drsnější a hustší než ostatní je štětec s tulipánovým tvarem a proto ho používám na korektor. Já jsem si zvolila bílou variantu rukojeti, ale co mě nemile překvapilo je to, že ten "kov" je stříbrný a vyryté logo je zlaté, myslela jsem si, že to obojí bude stříbrné.


První věc, co jsem po rozbalení udělala bylo to, že jsem je umyla (vlažnou vodou a šampónem) a nechala sušit štětinkami dolů, aby se voda nedostala do rukojeti a nezačal se štětec rozlepovat. Radost mi udělalo to, že ze žádného ze štětců nic nevypadává.

  

Musím říct, že se s nimi hrozně dobře pracuje, "nežerou" tolik produktu a make-up vypadá skvěle. Taky jsem si všimla, že mi to zabere mnohem kratší čas, než se štětci, co jsem měla předtím, o prstech ani nemluvím.

Nebudu vám popisovat každý štětec jednotlivě, je jen na vás, jakým způsobem štětce využijete. Štetce jsou určeny na makeup, krémové produkty, skvělé i na BB krémy, tvářenky a konturování, jejich mini verze se dají použít i na blendění a mini tulipánový štetec je skvělý i na korektor.

 Vzhledově mi příjdou hodně podobné jako štětce Sigma a některé štetce od Petry Lovely Hair, ale možná je to jen můj pocit, bohužel nemám s čím srovnat kvalitu.


Na Ebay mě stály něco okolo 300kč, vyhledala jsem vám je i na českých e-shopech, ale jsou dražší a někdy je jich v sadě míň.


Štetcům dávám určitě plný počet bodů, jediné, co mě zkamalo je to, že je jeden štětec poškrábaný a zlatý detail, ale na kvalitě té nejdůležitéjší části to neubíra. Myslím si, že za tu cenu nic tak skvěleho nekoupíte.

Jak už jsem psala, moc se mi do nich nechtělo, ale teď rozhodně nelituju a myslím si, že ani vy nebudete.Pokud byste chtěli, abych štětce rozebrala víc do detailu a jednotilivě, stačí napsat komentář. Přeju vám hezký den ♥


 • Share:

You Might Also Like

7 komentářů

 1. Také jsem o této značce neslyšela a štětce vypadají nádherně! Určitě bych si je také ráda koupila.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Můžu jen doporučit. Jsou úplně na mazlení :D

   Vymazat
 2. Moc ti to sluší, můžu se zeptat, co to je za rtěnku? :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, je to Essence Lippliner v odstínu 15 honey berry, ale mně hrozně vysušuje rty :)

   Vymazat
 3. Já jsem o těchto štětcích slyšela jen samou chválu. Mám ještě levnější ale podobné (nebo stejné, jen nemají tu značku) a fakt krásně se mi s nimi pracuje. Je super, že máme možnost něco takového koupit, protože každý nemá 2000 na značkové.

  OdpovědětVymazat
 4. Štětce vypadají opravdu dobře.

  OdpovědětVymazat
 5. není článek kde bys nenacpala svoje selfíčko,neznám vetšiho narcise než si ty :D je to směšné :)

  OdpovědětVymazat