PRAHA, den 3.

3/13/2015


Ahoj, ráno jsme si udělaly trochu neobvyklé, nicméně to bylo jedno z nejkouzelnějších rán. Nechtěly jsme snídat doma a tak jsme si zajely do města na ovoce, croissant a k tomu ještě na bundičku a jelikož bylo dokonalé počasí, šly jsme posnídat na Petřín a nafotit pár fotek. 
Do černé kožené bundy jsem teď úplně zamilovaná, proto je všude, pod ní jsem měla tenký bílý cardigan, protože bylo zbytečné brát si něco teplejšího a jako první vrstvu jsem měla krajkový top s úplně perfektní barvou ♥. Pohodlné bílé kalhoty na konci dne už nebyly bílé, ale špinavé od ťapiček anglického staforda, zato nepohodlné boty Nike jsou čisté do teď a kolem krku nejlepší, měkoučký, teplý šál.Jak se vám líbí outfit? Přeju krásný začátek víkendu. • Share:

You Might Also Like

8 komentářů

 1. Pekny outfit.
  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. Moje nejkrásnější !
  http://zivotfotografa.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. Tyjo, to se vám fakt povedlo. Parádní článek a vypadá to, že jste si Prahu úžasně užily.:)
  Dají se ty kalhoty ještě někde koupit?
  Mam je v černé a jsou moje nejoblíbenější. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 5. tyvole ty botasky sou vtip? ještě ti je ta bunda trošku menší ale neboj určitě do ní zhubneš ...:D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. co ty si za kentaura -.- btw ta bundička jí malá opravdu není, ale co malé je, je tvůj mozek, pokud nějaký vůbec máš

   Vymazat
  2. Bářin blog si čtu strašně ráda a vždycky si vybírám ty příspěvky, které mě zajímají a líbí se mi, čtu si taky komentáře, protože v nich najde člověk další typy. Jestli nemáš k vyjádření nic lepšího než vulgarity a ironii, tak žádné příspěvky nepiš, je to to jediné, co je na tomhle blogu zbytečné a pokud už se vyjadřuješ negativně, tak to nedělej anonymně, abysme se mohli naopak podívat na tvůj blog a nechat se inspirovat tvojí dokonalostí

   Vymazat