PRAHA, den 1. a 2.

3/12/2015Ahoj, po třech dnech strávených v Praze, kdy jsem jen chodila, chodila a chodila, mám pro vás připravený článek s outfity a pár random fotkami. 

Prvopláňově jsem to měla vymyšlené tak, že se každý den budu hlásit s outfity, jenže jsem zapomněla spoustu věcí a taky i notebook, fotky mám až dnes v pc a jelikož jich je moc, rozdělím to do tří článků.

V neděli večer jsme s kamarádkou přijely do Prahy a jen se po noci toulaly a pak se jely vyspat, další den jsme se nastěhovaly k tetě do zahradního domečku.


Bez cíle jsme se procházely, navštěvovaly obchodní centra, zajely na Bertíkovi fazolky tisíckrát jinak (já na to nemám žaludek, nejhorší, co jsem ochutnala byla mýdlová příchuť, ale kamarádka schytala to nejhorší) já jsem se projela na segwayi, přešly jsme přes Karlův most aniž by nás někdo okradl, krmily jsme holuby i bezdomovce a pak se procházely noční Prahou.


 Počasí bylo do středy úplně úžasné, takže jsem zimní kabát mohla nechat doma.
Druhý den jsem si vzala černý kožený křivák s černým overálem a protože jsem věděla, že toho moc nachodíme, vzala jsem si bílé Nike tenisky. Musím říct, že tenisky mě trochu zklamaly, nohy mě v nich bolely už po jedné hodině chození.


Přeju vám hezký zbytek dne a zítra se můžete tešit na članek o dalším dnu.


 • Share:

You Might Also Like

3 komentářů

 1. Hezké fotky a počet kroků tedy také :) Já jsem šla v neděli asi 17tis. kroků v teniskách od Adidasu a nohy mě tedy také bolely. Hlavně tedy malíčky :)) Skills of Art

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mě to teda moc zklamalo, na běžné chození super, ale na delší dobu nic moc.

   Vymazat
 2. Bylo to parádní, hned bych se tam vrátila! ♥

  OdpovědětVymazat