W7 IN THE NUDE, Blushing Hearts

2/23/2015Krásné pondělí, ikdyž vím, že pro většinu lidí je pondělí negativní den, pro mě je to den, jako každý jiný. Minulý týden a tento týden se u mě nese ve znamení chřipky. Zrovna, když začíná to krásné počasí ..
Ale abych nekecala dlouho a zbytečně, přejdeme k tomu hlavnímu.

Dnes bych vám ráda představila dva dárky, co jsem nedávno dostala a to vlajkovou paletku W7 in the nude, která je inspirována, možná až kopie známějších Naked paletek od Urban Decay ♥ a tvářenku Blushing Hearts Blushers od značky I ♥ MAKEUP, která je velmi podobná tvářence Too Faced Sweetheart blushes.

Nevím, zda už jste všichnislyšeli o značce W7 a tak bych ji na úvod pár slovy představila.
Značka vznikla v roce 2002 v Londýně a v současné době obsahuje přes 500 produktů z dekorativní kosmetiky včetně makeupů, rtěnek, paletek, laků na nehty atd. Na stránkách naleznete dokonce i výrobky na péči o pleť a štětce.


Paletka má kovový obal, který je na první pohled opravdu hezky vyvedený a v mém případě nepokulhává ani kvalita, které jsem se obávala. Paletka se mi nijak neprohýbá, neskřípe, nevrže, prostě nedělá nic, co by neměla.


Na zadní straně najdete složení, obsah paletky a názvy ostínů (Latte, Angel, Venice, Marylin, Cooper Pot, Sun Kissed, Alice, Bad Manners, Coffee Cup, Mud Slide, Tokyo, Fashionista).
Paletek obsahuje 12 odstínů o celkové hmotnosti 15,6g.


Někde jsem četla, že stíny jsou uložené v pěnové výstelce, což mi teda vůbec nepříjde. Nevím, jak bych to popsala, ale pro mě je to kus plastu. Najdeme tu oboustranný aplikátor, který je podle mě uplně k ničemu, jen se tam válí a vypadává.


Jedna část aplikátoru se tváří jako něco heboučkého a příjemného na dotek. Příjemný na dotek je, ale jinak je šteteček hrubý a stíny s ním bohužel práší. Lépe ho uplatníte jako štěteček na korektor, kterým schováte nedokonalosti.


Druhá část je silikonová houbička, za mě zbytečnost, ale možná se dá použít v krajní nouzi.

 
Co se samotných stínů týče, myslím si, že za 199Kč je obsah super!
Stíny jsou celkem dobře pigmentované a dobře se s nimi pracuje. Pokud použijete bázi pod oční stíny nebudete mít problém.
Bohužel se jim moc nepovedl Latte stín, který je téměř nepoužitelný, ale světlý stín je podle mě problém u více značek. 
Celkové plusy a zápory paletky:
+ nízká cena

+ převážně dobrá pigmentace

+ hezký obaly 
-  pokulhávající pigmentace světlých stínů

-  prášivost

Paletku w7 in the nude za nejlepší cenu seženeta na Galaxie přání.
Teď se přesuneme k druhému výrobku a to už zmiňované tvářence Blushing Hearts Blushers v odstínu PECHY PINK KISSES.
Hned na začátek bych chtěla říct, že mě obrovsky překvapila velikost balení, vůbec jsem nečekala něco tak velkého, spíš, že to bude tak poloviční.
Co se obalu tíče ten je naprosto dokonalý, je úplně zlatý, roztomilý, krásný .. no prostě se do něj nedá nezamilovat. Obal je sice papírový, ale hodně bitelný. Samotná tvářenka ve tvaru srdce je umístěna v kovovém "držadle" a kolem něj je ještě plastový obal. Díky tomu plastovému obalu krabička vrže když ji silněji zmáčknete, ale při běžném používání se to nestává.
 

Trojitá 3D tvářenka má perleťové odstíny, které se hodně třpytí. První třetinu používám samostaně jako rozjasnovač a tak se dá použit pod obočí jako stín. Na make-upu se drží skvěle, ale když jsem si ji dávala na pleť bez jakéhokoliv produktu musela jsem jí přidat, jinak je pigmentovaná velmi dobře.Na zadní straně produktu najdeme odstín, místo původu, gramáž 10g a na zadní straně krabičky je reálná fotka tvářenky.
Celkové plusy a zápory:
+ krásný obal
+ cena/kvalita
+ dobrá pigmentace
+ perleťové odstíny

- na pleti bez podkladu se hůře drží


Tvářenku se seženete na stránce Makeup revolution.


Pro dnešek je to vše, doufám, že se vám článek líbil a já se budu těšit zase u dalšího. Přeju vám příjemný zbytek pondělka.


  • Share:

You Might Also Like

11 komentářů