70% STRAVA 30% cvičení

2/10/2015Nedávno jsem narazila na stránku PESTRÝ JÍDELNÍČEK, kde vám nabízí, že vám do 2 minut ZDARMA vypacují jídelníček na míru podle vaší VÝŠKY, VÁHY, VĚKU, POHLAVÍ a podle toho, jak často CVIČÍTE.
Opravdu to zabere zhruba 2 minuty, než vám na e-mail příjde vytvořený jídelníček a počet kJ, který byste měli za den sníst. Na jejich stránkách můžete vidět názornou ukázku jídelníčku, který vypadá takto:


Všechno je tam krásně rozepsané, jak gramáž, tak počet kJ (1kcal=4.2kJ) a taky čas, kdy jíst. Pokud byste si chtěli kalorie hlídat ještě víc, tak si stáhněte do mobilu aplikaci KALORICKÉ TABULKY. Najdete tam snad všechno jídlo, které denně jíte, problém je, že si ho musíte vážit pokud chcete vědět opravdu přesný počet kalorií.

Kromě e-maily zadáváte taky vaše telefonní číslo. Já jsem ho zadávat nechtěla, ale je to nutné. Zadáváte ho z toho důvodu, že další den (vypisovala jsem to večer, tak je asi jasné, že mi nikdo o půlnoci nebute telefonovat) vám zavolá nějaká milá paní a zeptá se vás, zda byste si nechtěli domluvit konzultaci ZDARMA. Pokud řeknete ano jako já, dá vám termín a vy se můžete těšit na změnu.

Už třikrát mi na e-mail došla zpráva s tipy na hubnutí a pár tipů na zdravý oběd, takže máte novinky hned "po ruce".

Jelikož za to opravdu nic nedáte, pouze minutu vašeho času, myslím si, že je to skvělá příležitost k tomu začít na sobě pracovat, hlavně kvůli sobě a tomu, abyste se cítili dobře ve svém vlastním těle, protože to máme jen jedno a už nikdy jiné mít nebudeme :)

Nakonec mám pro vás pár rychlých cviků 


 • Share:

You Might Also Like

7 komentářů

 1. Tak to je super tip, o ničem takovém jsem nevěděla :)

  OdpovědětVymazat
 2. Jeee, to je skvělý, sice nevím jestli se ráno donutím dělat nějaké cviky, ale ten jídelníček vypadá fakt dobře :)

  OdpovědětVymazat
 3. Dobrý den, velice děkujeme za představení našeho projektu.

  OdpovědětVymazat
 4. Bohužel mi na mail nic nepřišlo :/

  OdpovědětVymazat
 5. Já takovým portálům nevěřím, protože dneska je hrozná móda dělat výživového poradce (dělá to už víc lidí, které znám), nikdy se o to nezajímali a najednou jsou z nich poradci na jídelničky a pohyb :) Nemám ráda stránky, kde je na první pohled vidět, že ty komentáře dole si píšou sami :) Nesouhlasím s tím, že 70% je jídelníčkem. Dovoluji si tohle tvrdit, protože jsem dřív měla jako koníčka fitness, a to celých 18 let, měla špičkové trenéry (i ženy) - špičkové, protože vyhrávali různé ME. A myslím si, že když má člověk dostatek pohybu, může jíst cokoliv. Psychika hraje nemalou roli, takže jakékoliv omezování, zakazování si něčeho, na co mám chuť, neustálé přemýšlení, kdy mám jíst, jestli to mám připravené, jestli mám doma všechny suroviny a správně jsem to zvážila, to na psychiku dobře nepůsobí a zabere to během dne dost času, který každý nemá. Lepší je poslouchat tělo, ono si dokáže samo určit, co mu právě chybí, jestli ovoce (cukry) nebo něco jiného. Samozřejmě má velký vliv - řekla bych větší než mít sestavený jídelníček - i dostatek spánku. A pak, občas nevěřím něčemu, co je ZADARMO, takže - vy si tam zadáte údaje, pak vám přijde do 2 min. jídelníček (by mě zajímalo, kolik verzí k odeslání mají předpřipraveno) a co pak? Budou vás otravovat různí ti výživoví poradci. Jednou jsem na podobné stránky reagovala a pak mi volali půl roku. Tak třeba jsem někomu pomohla tímto dlouhým komentářem, kdo nemá rád prodejce na telefonu.

  OdpovědětVymazat
 6. Super opravdu výborné:-)

  OdpovědětVymazat