Tekuté krystaly

1/03/2015

Taky máte v zimě problém se suššími vlasy, méně kvalitními vlasy? 

Mě to trápí koncem léta, vlasy mi hrozně elektrizují, mám je suché a na dotek je nemám tak jemné
Pořád hledám něco vhodného, co mi vlasy rovnoměrně vyživí, ale zároveň nezamastí, jak to umí některé olejíčky. 
Před rokem jsem u kadeřnice objevila Young Jam Crystal Fluid tekuté krystaly. První mě zaujaly díky nádherné vůni a když jsem odcházla, tak jsem měla vlasy na dotek naprosto úžasné, takže při další návštěvě kadeřnice jsem si je už odnášela domů.


Informace od výrobce:

Tekuté krystaly Edelstein Young Jam Crystal Fluid chrání a regenerují vlasové vlákno po celé jeho délce. Obsahují výtažky lněných semínek, které napomáhají spojovat rozdvojené konečky a posilují celou vlasovou strukturu. Dodají vlasům neuvěřitelný lesk a nádhernou oslnivost. Ideální pro oslabené vlasy bez života a lesku. Chrání vlasové vlákno a zlepšují výsledný efekt při použití fénu nebo žehličky. Obsahuje UV filtr.

Doporučeno pro: Regeneraci suchých, poškozených vlasů, navíc spojují rozdvojenou strukturu vlasu. Tekuté krystaly Young Jam Crystal Fluid jsou také vhodné i k péči o prodloužené vlasy. 

Ochrana proti: Young Jam tekuté krystaly chrání vlasy proti vysokým teplotám žehliček a fénů. Díky obsahu UV filtrů chrání vlasy proti slunečnímu záření.

Obsahuje: Young Jam tekuté krystaly obsahují olej z lněných semínek a solární filtry.

Použití:

- Na vlhké vlasy: Aplikujte rovnoměrně na celé délky vlasů a dále pokračujte jako obvykle s konečnou úpravou vlasů obvyklým způsobem
- Na suché vlasy: Naneste na jednotlivé prameny vlasů a konečky a vytvarujte do požadovaného tvaru. Pro hladký účes použijte žehličku na vlasy.

Já si krystaly dávám po umytí vlasů, 2-3x zmáčknu pumpičku a vetřu si je do konečků, když vím, že si budu žehlit vlasy, dám si jich víc a do celé délky.

Cena se pohybuje okolo 250,- . Na internetu jsem chvilku hledala a našla jsem krystaly za 215,-Máte s tekutými krystaly nějakou zkušenost? Co vám nejvíc vyhovuje na vysušené vlasy? 

Budu ráda, když mi do komentářů napíšete, jak se vám líbí můj blog a co bych mohla vylepšit.

 • Share:

You Might Also Like

3 komentářů

 1. Wow, tak tohle je něco vyloženě pro mě! :) Měla jsem něco podobného, vydrželo mi to několik let, ale do tohoto bych asi i šla, protože něco na ty moje suchý vlasy zase potřebuji :D Před půl rokem jsem byla u kadeřnice (aa, musím tam nutně zase) a ta mi doporučila nějaký olejíček od Matrix a když jsem od tam odcházela, vlasy jsem měla jako vyměněné! Miluju ten pocit :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Matrix mám doma taky, ale nevyhovuje mi tak jak krystaly. Já mám vlasy melírované, takže je s nimi boj někdy :/

   Vymazat
 2. Já osobně nikdy problémy se zničenými vlasy neměla, ale v poslední době jsem hodně ve stresu a vlasy se mi hodně třepí a vysušují. Problém je, že jsem líná se o ně nějak extrémně starat, veškerá má péče spočívá v kondicionéru a olejíčku od Lorealu. Naštěstí mi Ježíšek nadělil tyhle krystaly a až dopotřebuji olejíčky, co mám už rozjeté, tak se vrhnu na krystaly a jsem zvědavá, jestli to moje vlasy zachrání!

  OdpovědětVymazat